Contactlijst

 

BESTUUR      
Arend Runia voorzitter voorzitter@doskampen.nl 06-37155186
Christiaan Schrijver secretaris secretaris@doskampen.nl 06-13369795
Gerrit Woning penningmeester penningmeester@doskampen.nl 06-14625226
vacant gastvrijheid & gezelligheid    
Koos Westendorp voetbaltechnische zaken info@schildersbedrijfwestendorp.nl 06-53305361
Marjolein van der Vinne voetbalorganisato-rische zaken voetbalcom@doskampen.nl
06-51192624
Wilfred Horst commerciële zaken wilfredhorst75@kpnmail.nl 06-15041140
       
TECHNISCHE STAF      
Henk de Velde hoofdtrainer 1e elftal henk7develde@gmail.com  
Marcel Post assistent trainer 1e elftal trainermarcelpost@gmail.com  
Gert Hoen trainer 2e elftal ghoen@live.nl  
Chris Wijnhoud trainer JO19-1 chriswijnhoud@hotmail.com 06-45659583
Guido Bastiaannet trainer JO17-1 guidobastiaannet@hotmail.com 06-29101520
Rendal Bruins trainer JO16-1 rendal_12345@hotmail.com 06-52131363
Evert Bosman trainer JO15-1 evertbosmanjr@hotmail.com 06-27899282
Wilfred Rill trainer JO14-1 wilfredrill@gmail.com 06-47462536
Raoul Geerman trainer JO13-1 raoulgeerman@gmail.com 06-14779000
Chris van Eekeren trainer JO12-1 c.vaneekeren@home.nl 06-18478399
Chris Wolff trainer JO11-1 wulffien@hotmail.com 06-39446305
Richard Karman / Arjan Dillen trainers JO10-1 richardkarman@hotmail.com 06-12721816
Mark Berents / Jefta Modders trainers JO9-1 mark.berents@canon.nl 06-24932392
Adriaan Smit / Nick Zoetebier trainers JO8-1 adriaansmit@home.nl 06-55687738
       
MANAGEMENTTEAM (1e, 2e en elftal <21 jaar)    
Jan de Vries voorzitter jvries@hetnet.nl 06-19299970
Jan Mulder technische zaken janencarlamulder@ziggo.nl 06-20007372
Wilfred Rill algemene zaken wilfredrill@gmail.com 06-47462536
Sjaak Koole algemene zaken    
Edwin Kwakkel scouting e.kwakkel@kpnmail.nl  
       
VOETBALTECHNISCHE ZAKEN       
Sarris Westerkamp voorzitter tc@doskampen.nl 06-13231946
Simon Mansvelder hoofd Opleidingen bovenbouw tc@doskampen.nl 06-44236349
Gert van Dijk hoofd Opleidingen onderbouw tc@doskampen.nl 06-31910196
Johan van Baars hoofd Opleidingen keepers tc@doskampen.nl 06-42643499
vacant coördinator JO19 en JO17 tc@doskampen.nl  
Sarris Westerkamp (waarnemend) coördinator JO16 en JO15 tc@doskampen.nl 06-13231946
Frank Andriessen coördinator JO14 en JO13 tc@doskampen.nl  
Maarten van der Heijden coördinator JO12 tc@doskampen.nl  
Vacant coördinator JO11 tc@doskampen.nl  
Jeroen van Deutekom coördinator JO10 tc@doskampen.nl 06-57869925
Wouter van der Laar coördinator JO9 tc@doskampen.nl  
Vacant coördinator JO9 tc@doskampen.nl  
Albert Buitenhuis coördinator Duckies tc@doskampen.nl 06-52470031
       
VOETBALORGANISATORISCHE ZAKEN      
Erwin Jager coördinator senioren (3e t/m 9e en 35+/45+ en VR1) senioren@doskampen.nl 06-28325756
Monique Otten wedstrijdzaken JO19 t/m JO13-teams en 3e t/m 9e, 35+/45+ en VR1 wedstrijdsecretaris@doskampen.nl
06-30318076
Jeroen Flentge wedstrijdzaken JO12 t/m JO8-teams wedstrijdsecretaris@doskampen.nl 06-16254603
       
ZAALVOETBAL  (Futsal)    
Theo van Dijk coördinator tbvdijk@live.nl 06-50545158
       
SCHEIDSRECHTERS      
Marco Hofstede coördinator scheidsrechters@doskampen.nl 06-29541005
       
BUSINESSCLUB      
Tiem Landsman voorzitter sponsorcommissie@doskampen.nl  
Youri Brouwer commerciële zaken sponsorcommissie@doskampen.nl 06-23955217
Marc Visscher commerciële zaken sponsorcommissie@doskampen.nl 06-40153607
Marcel Diender contractbeheer en administratie sponsorcommissie@doskampen.nl 06-31943918
Niels van Eekeren facilitair algemeen sponsorcommissie@doskampen.nl 06-28175207
Christo Kanis facilitair teamsponsoring sponsorcommissie@doskampen.nl 06-13940353
Rene Knip beheer sponsorhome sponsorcommissie@doskampen.nl 06-53901526
       
VRIJWILLIGERSCOMMISSIE      
Monique Otten  coördinator vrijwilligers@doskampen.nl 06-30318076
Angelique Reynders coördinator vrijwilligers@doskampen.nl  
       
VERTROUWENSPERSONEN      
Wiep Koppert   wiepkoppert@hotmail.com 06-41425247
Jan Wijenberg   jan@werkstaal.nl 06-51562728
       
ACCOMMODATIECOMMISSIE      
Bert van der Weerd voorzitter b.weerd@ziggo.nl 06-25308881
Arjan Dijkstra uitvoering dijk.ie@ziggo.nl 06-25042482
Herbert Zomer facilitair beheerder facilitairbeheerder@doskampen.nl 06-27820141
       
FINANCIËLE COMMISSIE      
Gerrit Woning voorzitter penningmeester@doskampen.nl 06-14625226
       
COMMUNICATIECOMMISSIE      
André Koers voorzitter communicatie@doskampen.nl 06-14004040
vacant websitebeheerder webmaster@doskampen.nl 06-14004040
Theo Heldoorn   theoheldoorn@hotmail.com 06-41256157
       
KLEDINGCOMMISSIE      
Jessica Wolff wedstrijdkleding materiaalbeheer@doskampen.nl  
Sandra Kalter wedstrijdkleding materiaalbeheer@doskampen.nl  
Sandra Pannekoek wedstrijdkleding materiaalbeheer@doskampen.nl  
John Meijer trainersmaterialen materiaalbeheer@doskampen.nl 06-27510588
       
OVERIG      
Gert van Dalen teammanager eerste elftal dos1@doskampen.nl 06-51799141
Piet Hanekamp verzorging / fysiotherapie p.hanekamp@planet.nl 06-51829182
Marianne Landsman ledenadministratie ledenadministratie@doskampen.nl 06-33888322
Peter Smit veld- en kleedkamerindeling kleedkamerindeling@doskampen.nl 06-47480268
Marianne Noordman coördinator kantine kantine@doskampen.nl 06-13787775
Henk Albers coördinator Voetbalschool h.albers45@home.nl 038-3321074
Menno Knul coördinator Voetbalschool    
Rutger Töller ICT zaken ict@doskampen.nl 06-29402272
Adrie Stoel secretaris Supportersvereniging supportersvereniging@doskampen.nl 06-29486905
Coen van Dijk Club van 100 clubvan100@doskampen.nl 06-29003911

Iwan IJzerman Club van 100 clubvan100@doskampen.nl 06-13565153
Delen

# samen beter


  • gratis-kennismaken.pngword-lid-button.png

 

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!